ABD Başkanı Donald Trump, tüm dünyayı şoke eden hamleler yapadursun, kızı Ivanka Trump ile olan skandallar iddialar alttan alttan gündemi sallıyor.

ABD Başkanlığı seçimleri sırasında ve sonrasında babasının birinci dereceden danışmanı olan Ivanka Trump, karar mercihi durumunda. Babasının siyasi kariyeri ile ilgili olan her detayla ilgilendiği görülen Ivanka Trump, aynı zamanda aktif siyasi yaşamına adım attı. Peki ya iddialar? Birazdan okuyacağını iddialara gerçekten kan donduran cinsten...

Donald Trump'ın başkan olması ile birlikte ailesi, son dönemlerin en merak edilen konularından biri oldu. bu aile hakkında ortaya atılan pek çok iddia ve sır ortaya çıktı. Donald Trump'ın beş çocuğu var ve babaları sayesinde konforlu bir hayat sürüyorlar. Fakat onların arasında öyle bir isim var ki gizemleri ve skandalları ile diğerlerinden sıyrılıyor.

O isim tabi ki Ivanka Trump. Trump'ın ilk evliliğinden olan Ivanka Trump, 3 çocuk annesi ve evli. Kendisi başkanlık seçiminde büyük bir çaba gösterdi. Babasına çok destek verdi. Sadece desteklemekle kalmadı, babasına siyasi alanın birçok yerinde destekte verdi.

Bu kadar çok çaba göstermesinin nedeni ise tüm dünya tarafından merak edilen bir konu. Öyle ki Donald Trump, kızı Ivanka'yı eşi Melania'dan daha ön plan tutuyor. Melania bu zaman kadar kampanya sürecin sadece iki defa Donald Trump'ın yanında olurken, Ivanka Trump her daim babasının yanındaydı.

Babasının tartışmalı açıklamalarını yumuşatan ve daha uzlaşmacı bir tavır sergileyen Ivanka Trump, seçmenin gözünde de babasınınn iyi bir ebeveyn olarak görülmesinde önemli bir rol oynadı. Ivanka Trump, verdiği bir röportajda babasının yönetiminden faydalandığı iddialarına yanıt verirken yaptığı gaf ile olay olmuştu. CBS televizyonuna konuşan Ivanka Trump 'Eğer bir suça dahil olmak, iyi olanı istemek iyi bir etki yaratmaksa, evet suç ortağıyım.' cümlesini kullandı. Babasıyla suç ortağı olduğunu söylemesi internette en çok arananlar arasına girdi.

Bu olaydan sonra pek çok iddia ortaya atıldı. Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump ile birçok planının olduğu hatta tüm her şeyi Ivanka Trump'ın yaptığı ileri sürüldü. Ivanka Trump'ın Donald Trump'ın başkan olmadığı dönemde Rusya'da bulunmasının nedeni hala sır gibi saklanıyor.

Demokratlar Trump'ı üstü kapalı olarak Rus ajanı ilan ederken, Ivanka Trump'ın Vladimir Putin ile aşk yaşadığı iddia edilen Wendi Deng ile tatile çıkması, Donald Trump Vladimir Putin gizli ilişkisini bir kez daha gündeme getirmiş ve Ivanka'yı manşetlere taşımıştı. Rusya'da ajan olarak görev yapıldığı iddialarına Donald Trump sessiz kalmayı tercih etmişti.

ENSEST İLİŞKİ Mİ? İddiaların ardı arkası bir türlü kesilmiyor, iddialar oldukça ileri gidiyor. Bazı fotoğraflarda çok samimi olmaları, Donald Trump'ın tuhaf temasları aşk dedikodularına neden oldu. Her ne kadar ileri gidilse de fotoğraflar hiçte masum değil.

    Donald Trump'ın kızı hakkında söylediği bazı ürpertici sözlerden sonra, herkesin çelişkiye düşmesine neden oldu. Ivanka Trump kariyerine mankenlik ile başladı. Dünyaca ünlü Playboy dergisinin ona teklif götürdüğü ortaya çıkmıştı. Donald Trump'a bu soru sorulduğunda Ivanka'nın dergi için poz vermesinin hayal kırıklığı olmayacağını, güzel bir figür olmasına rağmen Ivanka'nın çıplak bir çekim yapacağını sanmadığını belirtti.

    Donald Trump daha sonra 'Eğer Ivanka kızım olmasaydı, belki de onunla çıkardım.' yanıtını verdi. Donald Trump'ın Ivanka hakkında skandal cevapları sadece bununla sınırlı değil.

    Bir diğer röportaj ise baba kızın haddinden fazla yakın olduğunu gösterdi. Donald Trump'a kızının sevdiği şeyler sorulduğunda Trump 'Cinsel ilişki ve golf' gibi anormal bir cevap verdi. Ayrıca kızının çok güzel bir vücudu olduğunu her seferinde dile getiriyor. Kızı ile ilgili yaptığı bir diğer açıklama yine herkesi şoke etmişti. Trump kızı için 'Aslında her zaman çok şehvetli davranıyordu. Boyu her geçen gün uzuyordu. O gerçekten güzel ve mutlu bir evliliğim olmasa onunla evlenirdim' demişti.

    Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

    Facebook Yorumları