Rekorun eski sahibi yeni sahibe sahtekâr diyerek bir kılıç savaşı başlattı.

Dünyanın belki de en gereksiz tartışması belki ama ilginç bir konu olduğundan herkes tarafından merak ediliyor. Soru şu: Dünyanın en uzun penisi kimde? Bir zamanlar Dünyanın en uzun penisine sahip unvanını taşıyan Jonah Falcon, (34,29 cm) bu unvanın yeni sahibi olan Meksikalı Roberto Esquivel Cabrera’yı ‘iğrenç’ ve ilgiye muhtaç olmakla suçladı.

Tabii unvanın yeni sahibinin boyunu merak ediyorsunuz, hemen söyleyeyim: Tam 48,26 cm! (Orta çağda yaşasaymış kılıca ihtiyaç duymazmış). Ancak Falcon bunun Cabrera’nın doğal boyu olmadığını, kendisinin ağırlık kullanarak penis boyunu uzattığını iddia etti. Ayrıca kimseyle yarış içinde olmadığını ve kendisiyle barışık olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yanda doktorlar Cabrera’yı bir ‘küçültme’ operasyonu için ikna etmeye çalıştı. Kendisinin isterse normal bir seks hayatına sahip olabileceğini ve çocuk sahibi olabileceğini söyledi. Ancak Meksikalı adam bunu reddetti. Çünkü söylediğine göre herkesten büyük penise sahip olmak kendisi için bir gurur kaynağı. Ayrıca Cabrera’nın bu boyutu sebebiyle engelli maaşı aldığını da belirtelim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları