Eşiniz size karşı oldukça mesafeli,soğuk.ilgisiz yani haliyle sevgisiz bir davranış sergiliyorsa,ilişkinizin temelleri sallanıyor demektir.İçinde bulunduğunuz bu durumu dikkatle değerlendirmeli ve doğru kararlar almalısınız.

Evliliğiniz ilk günlerindeki heyecanı,kıvılcımı hep hissetmek istersiniz.Ama panik yapmanıza gerek yok.Yaşadığınız,özlem duyduğunuz o günleri geri getirmek imkansız değil.Yapmanız gereken yaşantınızda nelerin değişikliğe uğradığını farketmeniz ve açığa çıkarmanız.O ihtiraslı aşk,tutku,sevgi gibi kavramlar unutulmaya yüz tutmuş olsa da onları tekrar alevlendirmek sizin farkındalığınızla sağlanacaktır.Eşin için eskisi gibi vazgeçilmez biri olabilirsin.Bunun için kendine bu soruları sorma vakti geldi.

 •     Eşin veya erkek arkadaşın sana karşı davranışı fazlasıyla ilgisiz ve soğuk olmaya mı başladı?
 •     Yaklaşımı nasıl?
 •     Söylediklerini veya yaptıklarını dikkate almıyor mu?
 •     Seni hor mu görmeye başladı?
 •     Her konuda kendini geri planda mı tutmaya çalışıyor?
 •     Tutkusunu sana hissettiremiyor mu?

Bütün sorulan bu sorulara cevabın eğer “EVET” ise,hiç iyimser olamayacağım çünkü ilişkin ciddi boyutta “TEHLİKE” çanları çalıyor demektir.Bu davranışlar insanda kanser etkisi yaratmasın da ne yapsın!

Heyecanını kaybettikten sonra insanda haliyle bir şok,atlatma duygusu yaşanır ve bu duruma aldırış etmeden ilişkiyi sürdürmeye devam edilir. Birlikte geçirilen zamanların önüne iş, arkadaş toplantıları, ev işleri, bireysel faaliyetler, tekil alışverişler vb. gibi aktiviteler geçer. Önce tepki gösterilerek karşı konulsa da bir müddet sonra kanıksanır. İlişki olduğu gibi kabul edilir.Fakat,bu durum asla çözüm değildir.Muhakkak bir şeyler yapamanız gereklidir.Peki ama ne?

Eşinin Kalbini Fethet

Eşinin kalbini yeniden kazanmak senin elinde, yapılan bilimsel araştırmalar ve anketler sonucunda raporlar hazırlanmıştır.Yani bu sorun aslında sadece senin problemin değil. Binlerce hatta onbinlerce çift aynı sorunlardan yakınıyorlar.Her problemin muhakkak bir çözümü de vardır.

 •  Sizden uzak olması, bir daha yakın olmayacağı anlamına gelmez…
 •  İlgisizlik, karşısında aşkın bittiği kanısına varmanız gerekmez…
 •  Size karşı şu anda soğuk davranması,sizi sevmediği veya sevmeyeceği anlamına da gelmez…

Senin ve ilişkisinden çalkantılar yaşayan herkes için umut verici çözümler var.

Ona karşı düşüncelerinde ve sorunlarında her zaman açık ve net olmaktan kaçınma.Bu davranışınla göreceksin ki kendini daha mutlu hissedeceksin.Ayrıca eşinin kalbini de kazanabilirsin.Biraz iddialı oldu sanki.Bence de oldukça iddialı ama sonuç veriyor.

Eşinizin Kalbini Kazanmak için Pozitif Kadın olun

Pozitif, her şeye olumlu olabilmek birçok şeyin başlangıcıdır.Erkekle güzel iletişim kurabilmek için olumlu kadın olmak en etkili yöntemdir.için en iyi yöntemdir.Erkekler aralarında iletişim kurarken çok fazla düşünmez ve tereddüt etmezler.Ya da üstü kapalı konularla çok ilgilenmezler.Oldukça açık ve net olurlar.

Olumlu kadın eşi ile başarılıdır, çünkü onun direktliği bir erkeğin kolaylıkla anlayıp ilişki kurabileceği bir şeydir. Şu konuyu ele alalım isterseniz.

Erkekler aralarında nasıl bir iletişim kurarlar ? Bunu bir düşünün:ne söylemek istiyorlarsa onu söylerler. Ve kadınlarla da durum farklı değildir: başarılı kadınlar eşleri ile  erkeklerin erkelerle kurduğu gibi iletişim kurarlar.

 •  Net olun…
 •  Açık cümleler kurun…
 •  Tam olarak ne istediğinizi ifade edin…

Örneğin, eşiniz toplantıya gidecek ve takım elbise için kravat soruyor. Her zamanki gibi, “Mavi de olur Gri de”, “Sen nasıl rahat ediyorsan” gibi cümleler kurmak yerine, “Gri daha uygun olacak” cümlesi onu rahatlatır. Bu çok basit, kolaydır – ve karar vermek zorunda olmamak eşinize de iyi gelebilir. Artı, tüm erkekler bu konuda hemfikir…

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları