Swiss Family Consulting ekibi, Noel yemeğinde bir araya geldi. Yemekte konuşan firmanın CEO’su Ferdi Aköz, “2018’de iki kat büyüme hedefliyoruz.” dedi.

Sağlık sigortası sektörünün parlayan yıldızı Swiss Family Consulting GmbH ekibi, Noel yemeğinde buluştu. Zürih-Watt’a bulunan Restaurant & Pizzeria Linde’de düzenlenen yemekte kısa bir konuşma yapan firmanın CEO’su Ferdi Aköz, 2017’nin kısa bir değerlendirmesini yapıp 2018’den beklentilerini anlattı.

Aköz: 2018’den çok umutluyuz

2018’den çok umutlu olduklarını söyleyen Aköz, “Yatırımlarımız ve projelerimiz sürecek. Birlikte çalışabileceğimiz ve birlikte kazanabileceğimiz bir anlayışla hareket etmeye devam edeceğiz. Çok başarılı geçen bir yılı geride bırakıyoruz. Belki çok yorulduk ama bu akşam bu yorgunluğu unutup başarımızı kutlamak istiyorum. Sizlerle gurur duyuyorum çünkü çok önemli işlere imza attınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Swiss Family Consulting CEO'su Ferdi Aköz, ekibiyle gurur duyduğunu söyledi.Ferdi Aköz, harika sunumu ve lezzetli yemeklerinden dolayı Restaurant & Pizzeria Linde'nin sahibi Raşit Usta'ya teşekkür etti.

Raşit Usta, çok yakında yeni bir projeye daha imza atacaklarının müjdesini verdi. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları