Lenzburg'daki Aspalas Shisha Bar’ın patronu Seyfi Mete hayatının aşkını arıyor.

Başarılı girişimci Seyfi Mete, yeni bir aşk aradığını söyledi.

Lenzburg’da işlettiği Aspalas Shisha Bar’da dostlarıyla içkisini keyifle yudumlayan Seyfi Mete, adeta içini döktü. Artık ciddi bir ilişki düşündüğünü söyleyen Mete, “Tabii ki ben de hayatımda mutlu olacağım birisi olsun istiyorum, ama kaderimizde ne yazıldıysa onu yaşıyoruz“ diye konuştu. Şu sıralar yalnızlıktan dert yanan gece aleminin hızlı çapkını Mete, hayatının aşkını aradığını itiraf etti. 

Artık canıma tak etti

Yalnızlıktan bıkıp usandığını belirten Mete, “Valla artık canıma tak etti. Bu ne be kardeşim! Hep yalnız hep yalnız. Böyle olmayacak arkadaş. Bir an önce hayatımın aşkını bulmam lazım. Çok sabrettim ama artık daha fazla beklemek istemiyorum.“ dedi.

Hanım hanımcık olsun

Hayatına girecek olan kişinin kesinlikle “havalı“ olmaması gerektiğini vurgulayan Mete, sözlerini şu şekilde noktaladı: “Öyle havalı birini istemiyorum. Hanım hanımcık olsun. Biricik, değerli ve değerinin farkında olsun. Kendi iç sorunlarının faturasını mümkünse bana yüklemesin. Güven içinde olmak ve güvende hissetmek istiyorum. Kısacası hayat arkadaşı, yol arkadaşı ve can yoldaşı olsun.“

Mete, yakın arkadaşı Özgür Uyandık'la dertleşti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları