Erkek saç tasarımı konusunda başvurabileceğiniz en iddialı, en eğlenceli, en profesyonel ve en ilginç adreslerden Gekko’s Fresh Cuts’ın süper yeteneği ve işletmecisi Gökhan Özgen’le kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

Gökhan Özgen, trend olan saç tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Eski usul berberlerin ruhunu modern bir tasarım anlayışıyla harmanlayarak Gekko’s Fresh Cuts’ı yaratan Gökhan Özgen, genç bir saç tasarımcısı ve işletmeci. Alışık olduğunuz tarzda bir kuaför olmayan Özgen, Spreitenbach'taki salonunda centilmenlere yakışan saç kesimleri ve tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Saç ve sakal kesimi hizmetlerinin yanı sıra farklı bakım paketlerinden faydalanabileceğiniz Gekko’s, size yeni bir saç stili konusunda da ilham veriyor. Müşterilerine sunduğu sıcak ve kusursuz ambiyans ile dikkat çeken Gekko’s, stiline ve saç bakımına önem verenler için de müthiş bir alternatif.

Yeni trend: Doğallık ve salaş görünüm

2017 yılında erkek saç trendlerinde doğallık ve salaş görünümün ön plana çıkmaya başladığını söyleyen Gökhan Özgen, orta uzunluktaki saç modellerinde ise maskülen bir havanın hakim olmaya başladığı bilgisini veriyor. İşte Özgen’den erkek saçtrendleriyle ilgili açıklamalar: Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları