Handeys Finanzen & Reise & Versicherungen & Beauty’nin CEO’su Çetin Başatik’le konuştuk. İsviçre’nin sivrilen iş insanlarından Başatik, “Günde 24 saat çalışıyorum. Rüyalarım bile iş ile ilgi oluyor.” dedi.

Çocukluğundan beri İsviçre’de yaşayan iş insanı Çetin Başatik’le kısa, ama keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Günde 24 saat çalıştığını söyleyen Başatik, “Artık rüyamda bile çalışıyorum. Rüyalarım bile iş ile ilgili oluyor.” dedi.

Kredi, seyahat, sigorta ve güzellik sektörlerinde faaliyet yürüttüklerini anlatan Başatik, Baden (merkez) başta olmak üzere, Zürih ve Kreuzlingen şubelerinde müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunduklarını söyledi. 16 kişinin çalıştığı Handeys’te, profesyonel bir anlayışla hareket ettiklerini vurgulayan Başatik, “Kredi, seyahat, sigorta ve güzellik sektörlerinde hizmet veriyoruz. Doğal olarak stresin içinde yüzüyoruz, ama tempoyu hiç de düşürmüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Handeys’in CEO’su Çetin Başatik, “Üç olan şube sayısını artırıp daha modernize ve sistemli bir şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz.” dedi.

Kredide öncüyüz

Ev kredisi, tüketici kredisi, araç kredisi ve iş kredisine ihtiyaç duyanların kapılarını çaldıklarını aktaran Başatik, “Banka aracılığı ile veya bankasız kredi verebiliyoruz. Bankasız krediyi de yatırımcılar aracılığı ile veriyoruz. Çalışanlara, iş yeri sahiplerine, şirketlere ve emeklilere kredi veriyoruz. Geleceklerine yön vermek isteyenlere, yatırım yapmak isteyenlere, ihtiyacı olanlara… Kısacası herkese kapımız açık, herkese yardımcı olmak istiyoruz.”

Bütün sigortalarla çalışıyoruz

İsviçre’deki bütün sigorta şirketleriyle çalıştıklarını belirten Başatik, “Sağılık sigortası, hayat sigortası, araba sigortası, seyahat sigortası… İş yerlerine ve şahıslara her türlü sigortayı sunuyoruz. Özellikle sağlık sigortasında sağladığımız avantaj ve ayrıcalıklar büyük ses getirdi. Bu konuda da bize ciddi anlamda geri dönüşler oldu.” şeklinde konuştu.

Seyahatte bir ilki gerçekleştirdik

Türkiye başta olmak üzere bütün ülkelere seyahat organize edip bilet satışı gerçekleştirdiklerini bildiren Başatik, “Tatile gideceklere sunduğumuz taksitli ödeme imkanı büyük ses getirdi. Tatil masraflarınızı tek bir seferde yüklü ödeme yapmak yerine taksit taksit ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Bu anlamda bir ilki gerçekleştirdik.” açıklamasında bulundu.

Sağlık turizminde de ciddi işlere imza attıklarını aktaran Başatik, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Diş, göz, estetik ve saç ekimi alanlarında da hizmet sunuyoruz. Bu hizmetleri İsviçre’de bulunan herkese sunuyoruz.”

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları