Seyhan Soylu twitter hesabından yayınladığı Vatan Şaşmaz 'seks görüntüleri' iddiası ile gündeme oturdu.

İddiaların kaynağı ise Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer. Canlı yayına da bağlanan Sisi, "Söyleyeceklerimle yer yerinden oynar' dedi ve cinsel ilişki görüntülerini gördüğünü söyledi. Sisi twitter hesabından yayınladığı Sümer Bayer ile olan görüşmesinin finalinde ise söz konusu iddiasına dayanak olarak şok görüntüler verdi. Peki o görüntülerdeki gerçekten Vatan Şaşmaz mı? Bu konuda da açıklaması var.

Sisi'nin yayınladığı görüntüler buzlanmış olduğu için görüntülerdeki kişinin kimliği konusunda herkesin aklına kuşku düştü. Seyhan Soylu (Sisi) Beyaz TV'ye yaptığı bağlantılarda görüntülerin perde arkasını açıkladı. İddiaya göre Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in ağabeyinin elinde bu kasetler var.

Vatan Şaşmaz'ın ağabeyi ünlü sunucunun 57 kadınla böyle kaydı olduğunu iddia edip şunları söyledi :

-"Benim söylediklerim doğrudur. Her zaman ispatlarım.Şöhretini kullanarak birlikte olduğu insanları kasete çekerek onlardan şantaj yoluyla para aldığını biliyorum."

Peki görüntülerdeki kim? Sisi yani Seyhan Soylu, CD'leri gördüğünü söyledi ve kadınların isimlerini de bildiğini ima etti. Dediğine göre de görüntülerdeki kişi Vatan Şaşmaz...

'Yer yerinden oynar' diyen Sisi bağlantı yaptığı Beyaz TV'de şunları söyledi :

-"Ağabeyinin söylediklerinin tamamını yayınlasam kıyamet kopar. Abisine de bu kasetleri emniyete verin dedim. O adam cezaevinden izinli çıktığında bana dedi ki bende çok ilginç kasetler var deyip görüntülerden screnshot (ekran görüntüsü) yolladı. Ben 'bana yollamayın sorumluluğunu alamamam' dedim."

Kadınlardan biri holding patronu

-"Ben de CD'lerden emin oldum. Seyhan hanım bunları emniyete vereceğim. Bu görüntülerin içinde çok önemli bir holdingin kadın patronu dahi var. Şu anda boşanmayla alakalı Türkiye'nin gündemini uzun süredir meşgul eden kişi dahi var."

Seyhan Soylu 'izlediniz mi hiç' sorusuna da şu yanıtı verdi:

-"Sümer Bey kasetleri bana vermek istedi. Ama ben istemiyorum dedim. Kadının (görüntülerle) 3 milyon dolarını almışlar."

Sisi twitter hesabından Sümer Bayer ile görüşmesinin kaydını yayınladı. Videonun sonunda ise Vatan Şaşmaz'a ait olduğu iddia edilen görüntüler buzlanarak verildi. Sisi asıl bombayı bugün patlatacağını duyurunca herkes ne diyeceğinin peşine düştü.

VATAN ŞAŞMAZ'IN 57 KADINLA SEKS KASETİ VAR İDDİASI

Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer öldürülen sunucunun 57 kadınla seks kayıtları olduğunu iddia etti. Sümer Bayer şunları söyledi :

-"Benim söylediklerim doğrudur. Her zaman ispatlarım.Şöhretini kullanarak birlikte olduğu insanları kasete çekerek onlardan şantaj yoluyla para aldığını biliyorum."

Sisi 'Bu 57 kasetin kimlerin olduğunu duyduğumda şoke oldum" diyerek seks videolarındaki kadınların çok ünlü ve tanınmış isimler olduğunu iddia etti.

Vatan Şaşmaz'a ait CD'leri elinde bulundurduğunu iddia eden Sümer Bayer, bunları polise vereceğini söylüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları