Günlük ya da daha uzun süreli araç kiralamak isteyenlerin kapısını çaldığı Flexx Rent A Car & Car Wash’ın sahibi Veysel Çetinkaya ile konuştum. “Çocukluk hayalimi gerçekleştirdim” diyen Çetinkaya, oldukça iddialı olduklarını söyledi.

İsviçre’de kiralık araç talebinin artmaya başlamasını fırsata çeviren Flexx Rent A Car’ın patronu Veysel Çetinkaya, az zamanda büyük işlere imza attıklarını belirtti. Kısa bir süre önce Zürih’te bulunan Park Hyatt’la da çalışmaya başladıklarını ifade eden Çetinkaya, “Park Hyatt’la çalışmaya başlamak, bizim için çok güzel bir referans oldu. Artan talep doğrultusunda araç filomuzu genişletip her türlü ihtiyaca yanıt vermek istiyoruz. Özel ve son model araçlarımızı günlük ya da daha uzun süreli kiraya vererek sektöre damgamızı vurduk.” dedi.

Başarılı girişimci Veysel Çetinkaya, kiralık araç sektöründe oldukça iddialı olduklarını söyledi.

Çetinkaya: Çocukluk hayalimdi

İsviçre’de doğan ve uzun yıllar turizm sektöründe çalışan Çetinkaya, “Otomobil dünyası benim çocukluk hayalimdi. Oldukça renkli ve bana müthiş zevk veren bu sektöre geçiş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Farklı otomobiller kullanmayı çok seviyorum. Örneğin Mercedes G Class 63 AMG, kullanmaktan en çok zevk aldığım araçlardan biri.” şeklinde konuştu.


Filoda yok yok

Kiralık araç filolarında; Audi R8 Spyder, Porsche, Ferrari ve Lamborghini gibi özel ve lüks araçların bulunduğu bilgisini veren Çetinkaya, “Sunduğumuz hizmetin kalitesi kadar araçlarımız da kaliteli, lüks ve özel. Araç kiralamak için bize bireysel veya şirket olarak başvuruda bulunanların yanı sıra, otellerden de ciddi anlamda başvuru geliyor.” açıklamasında bulundu.

İzledikleri uygun fiyat politikası ve sundukları kaliteli hizmetin karşılığını çok kısa sürede aldıklarını ifade eden Çetinkaya, güven ve profesyonellikten de taviz vermediklerini aktardı.

Flexx Rent A Car & Car Wash

Industriestrasse 3

6345 Neuheim / ZG

M. 079 851 87 54 / 079 851 87 55

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları